projektanci mody logo  
zaokrąglenie
Strona główna   O nas   Kontakt e-mail
   Najpopularniejsze publikacje    Spis wszystkich materiałów
sylwetka i styliści

akapitSylwetka i styliści

Nie każdy z nas potrafi ocenić swoją sylwetkę. Sami obiektywnie nie zawsze potrafimy powiedzieć, czy jesteśmy grubi czy chudzi, czy nasza sylwetka jest idealna, czy do takiego ideału trochę nam brakuje. O tym, jaka jest nasza sylwetka często wskazuje rozmiar ubrań, jakie nosimy. Im mniejszy rozmiar ubrań, tym szczuplejsza sylwetka. Panie o krągłych kształtach noszą większy rozmiar. Marzymy o tym, by nasz rozmiar był jak najmniejszy. Z tym jednak bywa różnie. Nie każdy z nas ma wpływ na to, jak wygląd. Osoby wysokie, o pełnych kształtach w życiu nie wcisną się w spodnie w rozmiarze 36. Możemy jednak poćwiczyć, potrenować, możemy wpływać na to, jak nasze ciało wygląda. Jeżeli zaczniemy się odchudzać, zrzucimy kilka kilogramów wówczas z całą pewnością zmniejszy się także i rozmiar noszonej odzieży. A często do tego właśnie dążymy. Marzymy o tym, by być osobami szczupłymi, bez nadwagi, by wyglądać dobrze. Z tym jednak bywa różnie. Musimy jednak pamiętać o tym, by się nie zaniedbywać, by nieustannie kontrolować swoją wagę, dbać o ciało.

W tym temacie czytaj także: www.chiara.pl/pl/12-kozaki, , oraz inne.

Osoby, które pomagają nam się ubierać, które pomagają nam w tym byśmy odnaleźli swój własny styl. A czasami takiej właśnie pomocy potrzebujemy i oczekujemy. Tylko gdzie ją znaleźć. Możliwości mamy wiele więc nie obawiajmy się, by je wykorzystać. Możemy skontaktować się ze stylistą i poprosić go o pomoc. Ten z całą pewnością nam pomoże, poradzi, wraz z nami odnajdzie nasz styl ubierania się, w którym będziemy czuć się dobrze i w którym dobrze będziemy wyglądać. A nam bardzo zależy właśnie na tym, by wyglądać dobrze. Wiele osób nie ma pomysłu na to, jak się ubierać.

Sprawdź podobne wątki na naszych stronach partnerskich, tj. przebranie karnawałowe i

Zakładamy to, co akurat mamy pod rękę, ubrania których kolorystyka podoba nam się, ale nie koniecznie takie, w których wyglądamy dobrze. I to jest nasz błąd, bo często pod ubraniami ukrywamy naszą zupełnie interesującą sylwetkę. A przecież moglibyśmy wyglądać naprawdę dobrze. Wystarczyłoby tylko dobrać odpowiednie ubrania, wybrać odpowiedni krój, który dla nas i dla naszej sylwetki będzie korzystny. Porady stylistów czasami potrafią zawojować w naszym stylu ubierania się.

Czy wiesz, że ten temat rozwija szerzej nasz partner? Zajrzyj na i dowiedz się więcej.

Czytaj także: Perfumy i ubrania

Dołącz także do nas na Facebooku

projektanci mody footer

Wszystkie prawa zastrzeżone
| Copyright 2012-2013 © lilea.com.pl