projektanci mody logo  
zaokrąglenie
Strona główna   O nas   Kontakt e-mail
   Najpopularniejsze publikacje    Spis wszystkich materiałów
wieczna uroda

akapitWieczna uroda

Zdarzają się osoby, które kiedykolwiek by się ich nie widziało, wyglądają znakomicie. Nieraz okazuje się po ich zapytaniu, że nic wielkiego nie robią a uroda ich kwitnie. Można zinterpretować to tak, że nie każdy potrzebuje od groma zabiegów i środków pielęgnacyjnych dla polepszenia urody, gdyż natura sama jest nadzwyczajna. Takie osoby są szczęściarzami, gdyż nie muszą wklepywać w siebie wielkiej masy balsamu na noc, pamiętając o kremach na dzień. Żyją sobie swoim tempem, a ich skóra jest nadzwyczajnie piękna. Tak tego możemy dowieźć, że dzieje się wyjątek u niektórych, nawet z upływem lat wyglądają cudownie, w określeniu jest to wieczna uroda. Możemy tylko stwierdzić, że bywają różne przypadki i nic na to nie poradzimy, że my np. będziemy tą wyjątkową kobietą spośród setki. I za kim będą oglądali się panowie, oczywiście, że za nami. Choćbyśmy miały 50 lat, to i tak będziemy piękne pomimo kilku zmarszczek, jakie wrażenie wszystko zakryje. Po za tym we wszystkim podpowie nam intuicja jeżeli zależy nam na dobrej formie.

W tym temacie czytaj także: puder ryżowy, odżywka do rzęs, oraz inne.

Na wszystko wpływ ma szczęście jakie nam towarzyszyć może. Zatem uroda każdej kobiety to jak skarbonka na dobre samopoczucie, oczywiście pod warunkiem, że mamy takie złote monety w formie np. ukochanej osoby. Uroda promienista jest efektem zakochania, zauroczenia co zazwyczaj widujemy na twarzach każdej nastolatki, pełnej pozytywnego nastroju i chęci do życia. Tak właśnie objawia się szczęście, a promienista uroda jeszcze bardziej podbudowuje poczucie naszej wartości, że szczęki naszych koleżanek opadną z wrażenia. Promienista uroda staje się także wtedy, kiedy osiągamy wielki sukces w naszym życiu i kiedy towarzyszy temu zastrzyk adrenaliny. Wtedy też najbardziej w szczególności u kobiet tak się dzieje.

Sprawdź podobne wątki na naszych stronach partnerskich, tj. Joint Therapy Plus i

Promieniejemy całe, chcemy wciąż więcej brać od życia i dawać innym. Uroda może się zmienić z dnia na dzień, ponieważ jeżeli mamy serię niepowodzeń, to znów uroda blednieje i robi się wręcz jak to się mówi szara, bez wyrazu. Dobry stan naszej skóry potwierdzają zazwyczaj kolorki na policzkach i dobrej jakości nawilżenie. 

Czy wiesz, że ten temat rozwija szerzej nasz partner? Zajrzyj na szampony i dowiedz się więcej.

Czytaj także: Marki i kolory

Dołącz także do nas na Facebooku

projektanci mody footer

Wszystkie prawa zastrzeżone
| Copyright 2012-2013 © lilea.com.pl